BASINDAN

Koçgazi’den Terfi Yemeği

  • 20 Mayıs 2013

Gölbaşı’nın tanınan bürokratları terfi yemeğinde bir araya geldi.

fa3147b8b7

Koçgazi’den Terfi Yemeği

Gölbaşı’nın tanınan bürokratları terfi yemeğinde bir araya geldi. Prekons. A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Faruk Koçgazi’nin organize ettiği yemeğin bir amacı vardı. Bu amaç hem Gölbaşı’na hizmet etmiş hem de Gölbaşı’nın gururu sayılacak eski Emniyet Müdürleri’nin terfi etmesiydi.

Terfi haberinin alındığı an dostlar bir araya gelerek Faruk Koçgazi’nin düzenlemiş olduğu bu yemekte terfi olmanın sevincini paylaştılar. Özellikle İncek Karakolu’nun arsasının belirlenmesinden inşaat sürecine kadar her konuda emeği geçmiş Emniyet Müdürleri bu süreçte bir de terfi olmanın sevincini yine Gölbaşı’nda yaşadılar.

Gölbaşı’nda hizmet eden ve eski görev yerleri olmasına rağmen her fırsatta Gölbaşı sevdasını ortaya koyan bürokratlar dostluklarına olan bağlılığı da bir kez daha sergilediler.. Gölbaşı kamuoyunun yakından tanıdığı eski Emniyet Müdürü M. Turgay Karabulak, 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne, Emniyet’in sanatçı kişiliğiyle ön plana çıkan ve tanınan ismi Ahmet Sula, 2. Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne,  Gölbaşı Eski Emniyet Müdürü Cihat Şerolar 3. Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi etti. Gölbaşı hâkimi Salman Tan Sulh Ceza Hâkimi Ramazan Özcan, Bütçeden Sorumlu Emniyet Şube Müdürü Cihangir Kaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muhittin Arık, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Duman, İlçe Gençlik Spor Müdürü C. Özden Şimşek Koçgazi’nin tertiplediği terfi yemeğinde bir araya geldiler.

Verçelik’te yemek yiyen dostlar daha sonra ayrıldılar.

Emniyet’teki Diğer Terfiler

Bunların yanı sıra aynı zamanda Gölbaşı Emniyet’in de de dönemsel olarak terfi ve tayin işlemleri gerçekleşti. Gölbaşı İlçe Emniyet’in de görev yapan Emniyet Amirleri:  Bayram Çifçi, Murat Buğatekin Emniyet Müdürlüğüne, Baş Komiser Özer Barış Tosun Emniyet Amirliğine, Artvin’e tayini çıkan Serhat Koray Yağcı Komiserlikten Baş Komiserliğine terfi ederken 6 polis memurunun da farklı bölgelere tayini gerçekleşti.

Terörle Mücadele görevlisi Yusuf Altuk ise Şark görevi nedeniyle Şırnak’a tayini çıkanlar arasında yer aldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. * ile işaretlenmiş alanlar doldurulmalıdır.